Z działalności Samorządu Uczniowskegoi

Urodziny naszego Patrona

"Drodzy chłopcy i dziewczęta, wy jesteście nadzieją ludzkości. Niech miłość Chrystusa rozszerzy się dzięki wam na wasze otoczenie, na wasze rodziny i na cały świat".

Takie słowa do dzieci skierował Papież Polak Jan Paweł II w Watykanie z okazji obchodów Jubileuszu Roku 2000.

Zabawa karnawałowa

W dniu 19.02. 2020 r. uczniowie w naszej szkole uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Oprócz tradycyjnej zabawy przy muzyce, zostały zorganizowane zabawy integracyjne oraz konkurs na najciekawszy strój karnawałowy.

Dzień Śmiesznego Nakrycia Głowy

13-tego stycznia obchodziliśmy kolejny dzień z cyklu " TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE".Na korytarzach naszej szkoły pojawili się uczniowie w pomysłowych i zabawnych nakryciach głowy. Dominowały różnokolorowe czapki i kapelusze. Nie zabrakło również atrakcyjnych charakteryzacji twarzy. Niektórzy uczniowie wykazali się dużą pomysłowością. Zabawa była znakomita! Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za udział w zabawie.

 

Walentynki w naszej szkole

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Jest to szczególny dzień, na który warto przygotować coś wyjątkowego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłosił 14.02.2020 dniem koloru czerwonego i zachęcił wszystkich do założenia ubrań w tonacji pięknego koloru miłości.

Dzień Kapcia

13  grudnia, w ramach działań Samorządu Uczniowskiego i akcji TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE, odbył się w naszej szkole Dzień Kapcia.

Zespół Szkolno - Przedszkolny
im. św. Jana Pawła II
34-146 Stryszów
telefon: +48 33 879 74 92
email: spstryszow@iap.pl

 

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego:

Vulcan UONET+

1. Poradnik: E-dziennik dla rodziców i uczniów.

2. Instrukcje dla rodziców.

3. Aplikacja mobilna Dzienniczek+.