Praca szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody

Wizyta w schornisku

W miniony wtorek 12 stycznia  odwiedziłam schronisko dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu, gdzie przekazałam wasze dary zebrane podczas październikowej akcji „ Dzień Kundelka”.

Tegoroczna wizyta różniła się od zeszłorocznych. Ze względu na zaistniała sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie schronisko jest nieczynne dla osób odwiedzających.  Wejście na teren azylu,  jak i sama adopcja zwierząt możliwa jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Opiekunka schroniska  serdecznie podziękowała za zbiórkę żywności oraz za okazane  serce dla bezdomnych zwierząt.

Wizyta w schronisku

22 lutego razem z członkami LOP-u: Magdą, Marysią, Julką i opiekunką p. Kamilą po raz drugi w tym roku szkolnym odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt w Oświęcimiu. Celem sobotniej wizyty było przekazanie karm, zabawek i akcesorii. W czasie pobytu miałyśmy możliwość wyprowadzenia kilku psów na spacery. Również miłym akcentem było zobaczenie szczeniaków. Zachęcamy do odwiedzania schronisk dla zwierząt ponieważ, nawet najmniejsza zabawa z czworonogami to dla nich dużo radości. Warto pomagać!

Dokarmiamy ptaki

Dokarmiamy ptaki

Zima to upragniony czas dla dzieci, pełen zabaw i szaleństw na śniegu. Ale niestety zima to bardzo trudny okres dla zwierząt, w tym również ptaków.

Wizyta w schronisku

W pierwszą sobotę grudnia członkowie LOP: Damian, Oliwka, Justyna i Ewelina wraz z opiekunką odwiedzili po raz kolejny schronisko dla zwierząt w Oświęcimiu.

NIE! dla smogu

Mówimy NIE! dla smogu

W pierwszą sobotę grudnia członkowie LOP-u zachęcali mieszkańców Stryszowa do walki ze smogiem.

Zespół Szkolno - Przedszkolny
im. św. Jana Pawła II
34-146 Stryszów
telefon: +48 33 879 74 92
email: spstryszow@iap.pl

 

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego:

Vulcan UONET+

1. Poradnik: E-dziennik dla rodziców i uczniów.

2. Instrukcje dla rodziców.

3. Aplikacja mobilna Dzienniczek+.